Fashionbet Süper Hızlı Havale

Fashionbet Süper Hızlı Havale
Fashionbet Süper Hızlı Havale Bu bankayı seçtikten sonra, bu banka hesabına para gönderebilmeniz için karşınızda bir iban numarası göreceksiniz.

Fashionbet Süper Hızlı Havale İle Para Yatırma

Fashionbet Süper Hızlı Havale İle Para Yatırma üper hızlı havale, adından da anlaşılacağı gibi, normal havale yapmanıza nazaran hızlıdır. İşlem kolaylığı da sağlana bu havale türü, paranızın daha kısa sürede hesabınıza geçmesini sağlamaktadır.

Para yatırma yöntemleri arasında Süper Hızlı Havale en başta durmaktadır. Üstüne tıklayarak bu yönteme girişinizi yapabilirsiniz.

Girdiğiniz zaman en az 1000 TL ve en çok 10.000 TL olacak şekilde para yatırma miktarınızı belirlemeniz gerekmektedir.

Daha sonrasında karşınıza işlemlerinizi hızlandıracak olan ödeme sayfası açılacaktır.

Bu ödeme sayfasında paranızı gönderirken kullanacağınız bankayı seçmeniz gerekmektedir.

Fashionbet Süper Hızlı Havale Bu bankayı seçtikten sonra, bu banka hesabına para gönderebilmeniz için karşınızda bir iban numarası göreceksiniz.

Görmüş olduğunuz banka hesabına paranızı gönderdiğiniz taktirde, bu para hızlı şekilde hesabınıza geçecektir.

Normal havale işleminden daha kısa sürmesinin sebebi, yönlendirilmiş olduğunuz sayfanın ödeme üzerine işlem yapıyor olmasıdır.

Siz paranızı gönderdiğinizde paranın gönderildiği talimatı fashionbet slot siteden daha hızlı alınacak ve hesabınıza daha hızlı geçecektir.

Süper hızlı olarak EFT yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bankanızın sitenin sunmuş olduğu bankalar arasında bulunmadığı zaman, EFT yapmanız gerekir. Saat 17.00’a kadar herhangi bir bankayı kullanarak EFT yapabilirsiniz.

Fashionbet Cepbank Para Yatırma

Cepbank, banka hesaplarından, telefon numaralarına para gönderme işlemi olarak kısaca tanımlanabilir. Cep bank ile işlem yapabilmek için telefon numaranızın kayıtlı olduğu size ait banka hesabından farklı bir numaraya para göndermeniz gerekmektedir.

Fashionbet slot ile Cepbank işlemi yapabilmek için, banka hesabınıza cepbankın tanımlı olması gerekmektedir.

Parayı bir telefon numarasına göndermeniz gerekiyor. Akbank işlemlerinizde kendi numaranıza gönderebiliyorsunuz. Garanti işlemlerinde ise yakınızdaki birine parayı göndererek işleminizi yapabilirsiniz.

Cepbank ile en düşük para yatırma ücreti, 50TL’dir. Maksimum 1000 TL yatırabilirsiniz.

Cepbank ile para gönderdiğiniz kişiye ya da size bir onay mesajı gelecektir.

Göndermiş olduğunuz tutarı, gönderdiğiniz numarayı, gönderen numarayı, onay kodunu sitenin cepbank para yatırma talebi kısmına doğru şekilde girmeniz gerekmektedir.

Daha sonrasında işleminiz sitenin yoğunluğuna bağlı olarak değişmekle birlikte, 20 – 30 dakika arasında gerçekleşecektir.

Alternatif Cepbank ile Fashionbet Para Yatırma

Alternatif Cepbank, normal Cepbank işlemine göre daha hızlıdır. Bunun sebebi, sitede para yatırma talebi oluşturmak yerine, bir ödeme sayfasında oluşturmanızdır. Bu ödeme sayfası, işleminizi daha kısa süre içerisinde gerçekleştirebilmektedir.

Bu yöntem ile en az yatırabileceğiniz tutar 50 TL’dir ve en çok 1000 TL yatırabilirsiniz.

Parayı bir yakınınızın telefon numarasına atarak işlem yapabilirsiniz. Akbank, kendi numaranıza da atmaya olanak sağlamaktadır.

Parayı attıktan sonra paranın atıldığı numaraya bir kod gelecektir.

Sitede Alternatif Cepbank seçeneğini seçerek girişinizi yaptıktan sonra, yatırmak istediğiniz miktarı seçmelisiniz.

Daha sonrasında kullanmış olduğunuz bankayı seçerek formun olduğu sayfaya ulaşabilirsiniz.

Form sayfasında, gönderdiğiniz numara, gönderdiğiniz numaraya sahip kişinin tc kimlik numarası, kendi telefon numaranız ve onay kodunu girerek “Gönder” seçeneğine bastığınız zaman, kısa süre içerisinde paranız hesabınıza yatacaktır.

Bu işlemi yaparken bonus almak istiyorsanız, yatırmak istediğiniz miktarı girerken bonus istediğinizle alakalı bölümü onaylamayı unutmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*